…darba procesu!

…darba procesu!

Čau! 🙂

Atceroties portfolio apmācībās, kurās pabiju pagājušā gada rudenī, stāstīto, ir vērtīgi savā portfolio iemūžināt arī kādu daļu darba tapšanas procesa. Šobrīd strādāju pie sava RDMV (Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas) 4. kursa kvalifikācijas darba izstrādes, tāpēc es izlēmu šeit iesūtīt darba projektu tādu, kāds tas izskatās šobrīd.

Šī gada kvalifikācijas darbu kopējā tēma ir “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola pilsēt-telpā”, mērķis (maniem vārdiem) – padarīt mūsu skolas vidi skaistāku, “dizainīgāku”, tādu, lai tā atspoguļotu to, ko mēs mācību procesā apgūstam.

Savā darbā piedāvāju gultas veļas komplektu RDMV studentu viesnīcas istabas interjeram.

Gultas veļa tiks sašūta no sietspiedes tehnikā apdrukātiem dažādas krāsas kokvilnas audumiem.

Savu uzdrukas kompozīciju veidoju no stundās dzirdētiem RDMV skolotāju citātiem. Tādā veidā, es ceru, būtu iespējams gan padarīt studentu viesnīcas telpas interesantākas un pievilcīgākas, gan pašiem studentiem – uzlabot garastāvokli lasot uz segu pārvalkiem un spilvendrānām uzdrukātos asprātīgākos no mūsu stundās dzirdētajiem skolotāju izteicieniem, kā arī uzskatu, ka tas būtu jauks veids, kā saglabāt kaut ko par piemiņu no šīs skolas pēc tās absolvēšanas.

Lai nu kā, ko darīt pie planšetēm vēl ir, kā arī mainīšu citātus, kas tiks drukāti uz segām un spilveniem. Ceru, ka iznākums būs iepriecinošs.

Sveiciens visiem! 🙂

m.o

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s